Chondrocat biosol

Komplexné chondronutraceutikum vo vysoko vstrebateľnej a využiteľnej forme kolagénneho biosolu pre intenzívnu výživu a regeneráciu pohybového aparátu mačiek.

Charakteristika :
Komplexné perorálne chondronutraceutikum vo vysoko vstrebateľnej a využiteľnej forme kolagénneho biosolu pre intenzívnu výživu a regeneráciu pohybového aparátu mačiek.

Oblasť použitia :
Ochorenia a poranenia pohybového aparátu mačiek, zhoršená pohyblivosť, stuhlosť kÍbov. Intenzívna regenerácia kÍbových chrupaviek, kostí a väzív.

Spôsob použitia :
Prípravok sa podáva zamiešaný v krmive. Zle krmiteľným mačkám možno prípravok aplikovať na srsť labky tak, aby došlo k jeho zllzaniu v rámci hygieny mačky.

Zloženie :
Kolagénový hydrolyzát 2900 mg, Chondroitíu sulfát 150 mg, Glukozamín sulfát 150 mg, Taurín 70 mg, Mangán 500 mcg, Selén 2,5 mcg, Vitamín C 2 mg, Betakarotén 260 mcg, Vitamín E 2,5 mg , Biotín 1000 mcg v 5 ml prípravku.

Dávkovanie :
Denná dávka je 5 ml . Prípravok sa odporúča podávať minimálne počas 2 mesiacov. Podávanie je vhodné opakovať 3 - krát do roka. Je možné aj dlhodobé alebo trvalé  podávanie.

Upozornenie :
Prípravok pred použitím pretrepať. Pripadný sediment neznižuje kvalitu prípravku.