Kolagénne artronutraceutikum s kolagénnymi peptidmi CHP, vitamínom E a selénom na ochranu pohybového aparátu pre psy.

Zloženie Gelacanu Plus Darling : hydrolyzovaná kolagénna želatína, dihydrogenfosforečnan sodný, uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, vitamín E, vitamín C, beta-karotén, seleničitan sodný, prírodná aróma. So schutňovadlom.
GELACAN Plus Darling je prípravok s vysokým obsahom kolagénnych peptidov CHP, vitamínu E, selénu a základných minerálnych látok potrebných pre správnu výživu a vývoj kostí a kĺbov.
GELACAN Plus Darling je vhodné podávať pravidelne ako podporný výživový doplnok pre všetky plemená psov na zabránenie problémov s pohybovým aparátom, ktoré vznikajú v dospelosti v dôsledku športového alebo pracovného zaťaženia psa, nadváhou a starobou.
GELACAN Plus Darling je vhodný a osvedčený najmä :
 • pri ochoreniach končatín a problémoch pohybového aparátu
 • na regeneráciu kĺbových chrupiek, kostí a väzov
 • pri ochoreniach a poraneniach šliach
 • pri dysplázii bedrových kĺbov
 • po operáciách a na zlepšenie hojenia rán
 • na predĺženie aktívneho veku psa

Kolagénne peptidy CHP (Collagen Hydrolysate Peptides) vyživujú a regenerujú kĺbové chrupky, šľachy, väzy a kosti a tak zmierňujú až odstraňujú následky predchádzajúcej nedostatočnej výživy alebo poškodenia kĺbov, ich deformáciu, zabraňujú ďalšiemu úbytku chrupaviek, zlepšujú hybnosť a zmierňujú bolestivosť.

Selén má významný pozitívny vplyv v procese reumatoidných zápalov. Spolu s vitamínom E pozitívne ovplyvňuje priebeh osteoartrózy a znižuje bolestivosť.
Vitamín C je dôležitý na normálnu produkciu a funkciu všetkých spojivových tkanív.
Kosťotvorné minerálne látky v homeopatických dávkach podporujú utilizáciu kolagénnych peptidov CHP.

Návod na použitie : Odmeriame dennú dávku podľa tabuľky v závislosti od hmotnosti psa. Prípravok nasypeme do krmiva a zalejeme primeraným množstvom vody, aby došlo k zmiešaniu prípravku do krmiva. Prípravok je vhodné podávať denne po dobu aspoň 2 – 3 mesiacov. Na začiatku podávania môžeme dávku zvýšiť až trojnásobne. Kúru je vhodné zopakovať 2- 3x do roka. Trvalé podávanie je možné.
Výrobca : Orling s. r. o., Česká republika
 

Kolagénne artronutraceutikum s kolagénnymi peptidmi CHP, vitamínom E a selénom na ochranu pohybového aparátu pre psy

GELACAN Plus Darling Biosol - regeneračná výživa kostí a kĺbov vo vysoko vstrebateľnej a využiteľnej forme kolagénneho biosolu. Forma biosolu zaisťuje rýchle a ľahké vstrebanie účinných látok a umožňuje ľahkú aplikáciu v prípade problematického príjmu práškovej formy.
GELACAN Plus Darling Biosol je vhodné podávať pravidelne ako podporný výživový doplnok pre všetky plemená psov na zabránenie problémov s pohybovým aparátom, ktoré vznikajú v dospelosti v dôsledku športového alebo pracovného zaťaženia psa, nadváhou a starobou.

Zloženie Gelacanu Plus Darling Biosol : hydrolyzovaná kolagénna želatína, dihydrogenfosforečnan sodný, chlorid vápenatý, oxid horečnatý, vitamín E, vitamín C, beta-karotén, seleničitan sodný, maltodextríny, čokoládová aróma, karamel, aspartam, sorban draselný, demineralizovaná voda. So schutňovadlom a farbivom. Konzervované.

Odporučené dávkovanie : 5 ml na 10 kg živej hmotnosti psa. Prípravok je vhodné podávať minimálne po dobu 2 – 3 mesiacov. Na začiatku podávania môžeme dávku zvýšiť až trojnásobne. Kúru je vhodné zopakovať 2- 3x do roka. Trvalé podávanie je možné. 

Návod na použitie : Odmeriame dennú dávku podľa hmotnosti psa a primiešame do kŕmenia alebo do vody. U problematicky kŕmiteľných psov je možné podať prípravok pomocou plastovej striekačky priamo do dutiny ústnej.

GELACAN Plus Darling Biosol je vhodný hlavne :
 • pri ochoreniach končatín a problémoch pohybového aparátu
 • na regeneráciu kĺbových chrupiek, kostí a väzov
 • pri ochoreniach a poraneniach šliach
 • pri dysplázii bedrových kĺbov
 • po operáciách a na zlepšenie hojenia rán
 • na predĺženie aktívneho veku psa

Kolagénny hydrolyzát CHP (Collagen Hydrolysate Peptides) vyživuje a regeneruje kĺbové chrupky, šľachy, väzy a kosti a tak zmierňuje až odstraňuje následky predchádzajúcej nedostatočnej výživy alebo poškodenia kĺbov, ich deformáciu, zabraňuje ďalšiemu úbytku chrupiek, zlepšuje hybnosť a zmierňuje bolestivosť.

Selén má významný pozitívny vplyv v procese reumatoidných zápalov.

Spolu s vitamínom E pozitívne ovplyvňuje priebeh osteoartrózy a znižuje bolestivosť.

Vitamín C je dôležitý na normálnu produkciu a funkciu všetkých spojivových tkanív. Kosťotvorné minerálne látky v homeopatických dávkach podporujú utilizáciu kolagénnych peptidov CHP.

Výrobca : ORLING s.r.o., Česká republika