Prípravky pre kone

Gelapony Artro

Koncentrovaný kolagénny prípravok s vysokým obsahom kolagénnych peptidov CHP a vitamínov na výživu a regeneráciu kĺbov a pohybového aparátu koní.

Gelapony Chondro

Kombinovaný prípravok s kolagénom CHP a glykozaminoglykánmi GAG na špecifickú regeneráciu kĺbového systému koní. Vysoko účinná kombinácia CHP a GAG 270.000 mg.

Gelapony Fast

Špecializovaný veterinárny prípravok pre kone obsahuje Boswellin® s rýchlym nástupom účinku na akútnu aplikáciu pri poraneniach a zmliaždeninách pohybového aparátu na zvýšenie flexibility kĺbov a elasticity pohybu.

Gelapony Biotin

artronutraceutikum s kolagénnymi peptidmi CHP, biotínom, zinkom a taurínom na intenzívnu výživu a regeneráciu tkanív kopytného systému koní.

Gelapony Vitamin

Komplexný vitamínovo-minerálny prípravok s obsahom kolagénu CHP, vitamínov, minerálov, stopových prvkov, aminokyselín a antioxidantov na preventívnu výživu tkanív pohybového aparátu.

 

Mineralpony Senior

Mineralpony Senior je minerálny prípravok s obsahom kolagénu CHP, základných minerálnych látok, vitamínu E, selénu, vitamínu C, jódu a betakaroténu, určené na výživu kostí a kĺbov dospelých koní v záťaži.

Mineralpony Junior

Mineralpony Junior je minerálny prípravok s obsahom kolagénu CHP, základných minerálnych látok, vitamínu E, selénu, jódu, vitamínu C a betakaroténu, určené na riadnu výživu a vývoj kostry žriebät a mladých koní a na výživu a ochranu kostry žrebných a dojčiacich kobýl.

Iontopony

Elektrolytovo-minerálne krmivo s obsahom minerálnych solí určené na vyrovanie hladiny elektrolytov porušované stratami potom.

Ferrapony

Prípravok s obsahom železa, medi, vitamínov B a maltodextrínov na podporu červenej krvotvorby.

Magnesiumpony

Veterinárny prípravok s obsahom horčíka, zinku, lecitínu, taurínu, vitamínov a kolagénového hydrolyzátu na zmiernenie stresových reakcií koní.

Seleniumpony

Špeciálny prípravok so selénom, rutínom, vitamínom C, aminokyselinami určený na zvýšenie prekrvenia tkanív a na ochranu svalov a väzov.