logo Dermatin

 

- s priaznivými fyziologickými účinkami. Na hĺbkovú výživu, posilnenie a ochranu kože zvnútra
- pre citlivú, namáhanú, suchú i mastnú pleť k normalizácii metabolizmu kože
 
POUŽITIE:
KOža je najnamáhanejším a najväčším orgánom ľudského tela. Izoluje a chráni telo proti vniknutiu škodlivých látok, mikroorganizmov a pred UV žiarením. Starnutím dochádza k degradácii kožného kolagénu.
DERMATIN Orling ® je určený na hĺbkovú výživu a posilnenie kože zvnútra, pretože obsahuje látky priaznivo ovplyvňujúce metabolizmus pokožky.
DERMATIN Orling ® je možné užívať dlhodobo ako podporný prostriedok k ochranným procesom spojivového tkaniva tvoriace kožu a pleť.
Nutrične dopĺňa lekárom predpísanú liečbu pri kožných ťažkostiach
 • akné
 • opary
 • dermatózy 
 • ekzém
   
  ÚČINNÉ LÁTKY:
  KOLAGÉN - 70%.  Kolagén je prirodzená zložka pokožky, má priaznivý vplyv pri udržiavaní pevnosti a pružnosti pokožky, prispieva k vyhladeniu jemných vrások a pórov, na urýchlenie hojenia rán, kolagénne peptidy pôsobia veľmi pozitívne aj na kvalitu a rast vlasov a nechtov.
  KYSELINA HYALURONOVÁ pomáha udržiavať zdravú pokožku a jej mladistvý vzhľad.
  Kobylie mlieko je biologický, regenerujúci a všeobecne posilňujúci prostriedok, obsahuje imunoglobulíny a lyzozým.
  ARVENSIL ® - Praslička roľná - Kremík chráni pokožku, vlasy a nechty, podporuje rast vlasov a ich pevnosť, kremík v prasličke je užitočný pre tvorbu kolagénu v pokožke, znižuje tvorbu vrások stimuláciou tvorby kolagénu a pomáha zlepšiť pružnosť pokožky.
  ZELENÝ ČAJ, antioxidant, pomáha chrániť pokožku proti UV žiareniu a znečistením spôsobeným ničivými účinkami oxidácie, prispieva k spomaleniu starnutia udržiavaním neporušenej bunkovej DNA.
  Pestrec mariánsky podporuje zdravie pečene, prispieva k detoxikácii pečene, užitočný pre udržanie fyziologických čistiacich funkcií.
  RETINOL - VITAMÍN A a BETA-KAROTÉN je nevyhnutný pre zdravie kože, nechtov a vlasov, pomáha spomaľovať starnutie pokožky, chrániť kožu pred poškodením vplyvom UV žiarenia, môže podporovať zdravú pigmentáciu pleti, pomáha udržiavať pokožku zdravú a elastickú, antioxidant.
  VITAMÍN B5, B6, B12 sú nevyhnutné pre zdravé zuby, kosti, vlasy, pokožku a nechty. D-Biotín pomáha udržiavať zdravú pokožku a sliznice, je nevyhnutný pre rast vlasov a tvorbu vlasových vačkov.
  VITAMÍN C, antioxidant, chráni tkanivá a bunky pred poškodením voľnými radikálmi, podporuje formáciu kolagénu a hojivé procesy, podporuje imunitný systém, je nevyhnutný k udržaniu zdravých kostí, zubov, chrupaviek, ďasien a pokožky.
  VITAMÍN E, antioxidant, chráni tkanivá a bunky pred poškodením voľnými radikálmi, pomáha udržiavať zdravé srdce, nevyhnutný k udržaniu energie a celkovej vitality, nevyhnutný pre zdravé kosti, zuby, vlasy, kožu a nechty, prispieva k funkcii normálneho imunitného systému.
  SELÉN, antioxidant, chráni tkanivá a bunky pred poškodením voľnými radikálmi, nevyhnutný pre normálnu kardiovaskulárne funkciu, pôsobí proti rýchlemu starnutiu.
  MEĎ je nevyhnutná pre vlasy, nechty a formovanie spojivového tkaniva, je potrebná pre docielenie pigmentácie kože a vlasov.
  ZINOK, antioxidant, je nevyhnutný pre zdravú pokožku, prispieva k syntéze kolagénu a keratínu podieľajúcich sa na štruktúre kože, nechtov a vlasov.
  JOD prispieva k ochrane zdravých vlasov, nechtov a pokožky.
   
  FORMA: kapsule
   
  ZLOŽENIE DERMATIN ORLING:
   
  tabulka_dermatin

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:  
Dospelí: 6 kapsúl 2x denne ráno a večer
Deti od 12 rokov: 3 kapsule 2x denne ráno a večer
Zapíjajte dostatočným množstvom vody. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte.
 
ODPORÚČANÉ UŽÍVANIE:
Aby bola dosiahnutá čo najvyššieho efektu pri užívaní prípravku DERMATIN Orling ® je dobré vychádzať z nasledovných poznatkov:
 
1. Koncentrácia kolagénnych peptidov dosahuje v koži svojej najvyššej hodnoty 12 hodín po požití dávky. Preto je dôležité dbať pri užívaní lieku na správne dávkovanie a pravidelné užívanie po 12 hodinách tj 2x denne, ráno a večer.
 
2. Optimálna doba užívania je aspoň 2 až 3 mesiace. Je výhodné túto kúru počas roka zopakovať 2 až 3x.
 
3. V prípade citlivej kože s náchylnosťou k rôznym kožným problémom je najvýhodnejšia užívanie TRVALÉ, lebo tak nedochádza k vyčerpaniu zásob látok ovplyvňujúcich metabolizmus kožných buniek. Účinok prípravku sa prejavuje zvnútra navonok. Spočiatku užívanie môže dôjsť ku krátkodobému zhoršeniu vďaka doplneniu a zabudovanie účinných látok, najmä kolagénu, do jednotlivých vrstiev kože a prečisťovanie kože. Viditeľné výsledky sú potom dlhodobejšieho charakteru a pleť sa stáva odolnejšia voči vonkajším vplyvom.
 
4. Voda hydratuje kolagénne vlákna kože. Preto dodržujte pitný režim, optimálne je piť 0,03 l čistej vody na kg hmotnosti človeka pre hydratáciu kožného kolagénu.
 
BALENIE: 360 kapsúl - dávka na 30 dní