Kombinované artronutraceutikum s rýchlym nástupom účinku.

Charakteristika : Kombinované artronutraceutikum obsahuje unikátny a vysoko účinný komplex látok rýchlo pôsobiacich pri pohybových ťažkostiach. Je určený na intenzívnu regeneráciu, ochranu a výživu tkanív tvoriach pohybový systém. Nástup účinku Geladrink Fast je veľmi rýchly, úľavu môžeme pozorovať už v prvom týždni užívania.

Boswellin Boswellia serrata - obsahuje bylinné extrakty s vysokým obsahom boswellových kyselín, ktoré majú protizápalové a analgetické účinky, obnovujú krvné cievy poškodené zápalom a zlepšujú krvný obeh a výživu postihnutých tkanív. Dôsledkom pôsobenia účinných látok Boswellinu je zmiernenie bolestivosti, zmenšenie opuchov, zníženie rannej stuhnutosti a zvýšenie pohyblivosti kĺbov. Účinné látky pomáhajú pri akútnom postihnutí aj chronických zápaloch. Pozitívne účinky vykazujú aj pri zápaloch svalstva a šliach. Účinné látky Boswellinu potlačujú proliferáciu tkanív pri zápale a potlačujú odbúravanie psojivových tkanív vrátane šliach. .Tlmia zápalové procesy a ich hlavnou výhodou je, že neboli pozorované nijaké negatívne vedľajšie účinky na tráviaci systém. Boswellové kyseliny sú efektívnym protizápalovým prostriedkom pri bolestiach pohybového aparátu a dolnej časti chrbtice. Nekyselinová časť Boswellinu má protibolestivé a sedatívne účinky. Účinok Boswellinu sa prejavuje rýchlo a nastupuje väčšinou do 5tich dní.

Kolagénne peptidy GELITA ovplyvňujú činnosť chrupkových a kostných buniek a zvyšujú tvorbu kĺbového kolagénu o 100%. Ako jediný zdroj obsahujú až 20 x viac životne dôležitých aminokyselín glycín a prolín. Tieto aminokyseliny prepožičiavajú kĺbovým tkanivám pružnosť a pevnosť, podorujú tvorbu chrupky a regeneráciu ostatných kĺbových tkanív.

Vitamín C je dôležitý pre produkciu kolagénu a posjivových tkanív. Selén má významný vplyv na procesy reumatoidných zápalov. Spolu s vitamínom E pozitívne ovplyvňuje priebeh osteoartrózy. Pôsobia ako silné antioxidanty a chránia organizmus pred škodlivým pôsobením voľných radikálov.

Použitie : Geladrink Fast je určený na intenzívnu ochranu, výživu a regeneráciu tkanív tvoriacich kĺbový systém ako chrupky, kosti, väzivo a šľachy. Používa sa na akútne ošetrenie pohybového aparátu, pretože Boswellin zmierňuje opuchy, rannú stuhnutosť, zmierňuje bolestivosť a zvyšuje pohyblivosť kĺbov.

Prvý citeľný účinok nastupuje vďaka Boswellinu veľmi rýchlo počas niekoľkých dní, dochádza k zlepšeniu pohyblivosti, zmierneniu bolesti, pacient sa cíti sviežejší, pohyblivejší a mladší.

Používajte Geladrink Fast pri :
  • bolestiach kĺbov pri artróze vo všetkých častiach tela
  • reumatických bolestivých stavoch
  • poraneniach kĺbov, svalov a šliach
  • rannej stuhnutosti pohybového systému
  • všetkých bolestivých stavoch kĺbov, šliach, svalov a kostí
  • pri bolestiach kĺbov pri borelióze
Dávkovanie :
  • Balenie: 360 kapsulí – dávka na 30 dní
  • Dospelí 12 kapsulí denne
  • Deti od 3 rokov 6 kapsulí denne
  • Na dosiahnutie kvalitného efektu regenerácie kĺbov užívajte 2 až 3 mesiace. Kúru je vhodné opakovať 3x ročne.
Údaje o obsahu účinných látok v náplni kapsuly :
  v 100 g v dennej dávke % ODD
Gelita kolagénne peptidy 81,4 g 5000 mg  
Boswellin® 14 657 mg 900 mg  
Vitamín C 1629 mg 100 mg 167 %
Vitamín E 1140 mg 70 mg 700 %
Selén 1140 mcg 70 mcg  
% ODD = % odporučenej dennej dávky

Zloženie : kolagénny hydrolyzát, Boswellin – extrakt z Boswellia Serrata, DL.alfa-tokoferylacetát, kyselina L-askorbová, selenometionín, oxid titaničitý.

Informácie o bezpečnosti prípravku : Prípravok bol schválený hlavným hygienikom SR pod č. BPOVO/5453/2005/Ht. Obsahuje suroviny farmaceutickej a potravinárskej kvality. Kolagénny hydrolyzát má podľa predpisov EU certifikát bezrizikovej suroviny (2000/418/EEC, 2001/233/EC).